4×4 Off-Road Cip Safari ile tozlu eğlenceli bir gün

 

Marmaris Cip Safari, dört çekerli ciplerle Marmaris’te yapılabilecek güzel aktivitelerden bir tanesi. Adrenalin ve doğa severler için bulunmaz fırsat. Marmaris’te Cip Safari turuna katılarak Marmaris’in doğal güzelliklerini keşfedebilir, Marmaris ve çevresindeki patikaları ve yolları muhteşem manzaralar eşliğinde gezebilirsiniz.

Günübirlik tekne turları ile güzel koyları keşif ve yüzme

 

Marmaris’te günübirlik tekne turları, özellikle deniz tutkunları için Marmaris’te yapılabilecek güzel aktivitelerden birisidir. Marmaris merkezinde sahil boyunca, Uzunyalı ve İçmeler plajlarında yer alan tur tekneleri ile Marmaris ve çevresindeki güzel koylara, adalara ve büklere yapılan günübirlik tekne turlarına katılarak Marmaris tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Marmaris’in su parklarında eğlenceli bir gün

 

Marmaris su parkları, eğlenceli mekanları, çeşitli sayıda kaydırakları, havuzları, oyun parkları, kafe ve restoranları ile hem büyükler hem de çocuklar için Marmaris’te yapılabilecek en iyi aktivitelerden birisi konumunda.

ATV, Quad & Buggy Safari ile adrenalin dolu bir gün

 

ATV, Quad ve Buggy Safari, kuvvetli quad motorlar ile yapılan Marmaris’te yapılabilecek güzel aktivitelerden bir tanesi. Özellikle çocuklu aileler çin popüler olan Quad ve Buggy Safari turuna katılarak Marmaris’te adrenalin dolu ve eğlenceli güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Su Sporları ile eğlenceli bir deniz günü

 

Jet ski, deniz paraşütü, deniz bisikleti, kano, deniz muzu, windsurf, kayak, ringo ve scuba diving, Marmaris’te yapabileceğiniz su sporları arasında en popüler olanlarından.

Tekne Partilerine Katılın

 

Marmaris’te ne yapılır? Tabi ki tekne patisi! Marmaris’in en popüler aktivitelerinden biri olan tekne partileri, ‘‘Marmaris Parti Teknesi’’ adı altında yapılıyor. Deniz üzerinde, müzik, dans ve eğlence ile birlikte 3 – 4 sata boyunca devam eden tekne partileri, yaz sezonu boyunca hızını kesmeden sürdürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir